Duch Świąt zawitał w naszej szkole

przez | 23 grudnia 2022

22. grudnia społeczność naszej szkoły zgromadziła się w sali gimnastycznej, by wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach. Pierwszym z nich było przekazanie przez harcerzy na ręce Pana Dyrektora światełka z Betlejem. Drugim zaś Wigilia, dzięki której doświadczyliśmy magii Świąt Bożego Narodzenia. Następnie klasy zaprezentowały przygotowane przez siebie kolędy i pastorałki. Niespodzianką w czasie koncertu okazał się być występ grona pedagogicznego, które wykonało specjalnie napisaną na tę okazję pastorałkę autorstwa polonistki p. D. Sadlik. Po wspólnym kolędowaniu przyszedł czas na wręczenie nagród za udział w konkursach: ,,Anioły Bożonarodzeniowe”, ,,Nie czas na nudę” i matematycznym. Na koniec pan dyrektor A. Kojder podziękował wszystkim za przygotowanie oprawy dzisiejszego dnia, a w szczególności Państwu Kuźmom. Pan dyrektor życzył wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt oraz szczęścia w Nowym Roku.