Certyfikaty

Certyfikat “Szkoła promująca bezpieczeństwo” na lata 2017 – 2022

Komenda Wojewódzka Policji w wyniku naszych starań przedłużyła naszej szkole certyfikat “Szkoła promująca bezpieczeństwo” na kolejne lata. Otrzymaliśmy go w dniu obchodów Święta Niepodległości na ręce Pana Dyrektora Andrzeja Kojdra 13 listopada 2017r.

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa

W pliku pdf zostały zebrane i przedstawione wszystkie nowe działania jakie szkoła podjęła i prowadzi od momentu uzyskania certyfikatu. Zachęcamy do lektury – w profilaktykę i bezpieczeństwo jesteśmy bardzo zaangażowani. Chętnie podejmujemy współpracę z środowiskiem zewnętrznym, instytucjami i organizacjami. Działamy na wszystkich polach.  Zobacz: dzialania-zpb

 

Szkoła Gotowa na TIK!

W roku 2014/2015 grupa nauczycieli wraz z dyrektorem realizowała program Ośrodka Rozwoju Edukacji w Centrum Edukacji Obywatelskiej “Aktywna Edukacja”. Dzięki szkoleniom mającym na celu podniesienie jakości nauczania i uczenia się różnych przedmiotów przy wykorzystaniu technologii oraz współpracy i wymianie doświadczeń pomiędzy nauczycielami zdobyliśmy certyfikat “Szkoły Gotowej na TIK”.

Szkoła z klasą

W roku szkolnym 2003/2004 nasza szkoła brała udział w akcji “Szkoła z klasą” organizowanej pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Aleksandra Kwaśniewskiego przez “Gazetę Wyborczą” i Fundację “Centrum Edukacji Obywatelskiej”.

Bezpieczna Szkoła

W roku szkolnym 2011/12 nasza szkoła uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie “Bezpieczna Szkoła – Bezpieczny Uczeń” i zdobyła w maju 2012 roku tytuł “Bezpiecznej szkoły” oraz członkostwo Ogólnopolskiego Klubu BEZPIECZNE SZKOŁY.

Diament

Nasza szkoła w roku szkolnym 2011/12 wdrażała program rozwijania twórczego myślenia uczniów edukacji wczesnoszkolnej “Twórczo odkrywam świat” w ramach projektu DIAMENT i zdobyła w czerwcu 2012 roku certyfikat potwierdzający udział w projekcie.

Mistrzowie Kodowania

W szkole realizowany jest program MISTRZOWIE KODOWANIA. Naukę programowania wprowadzamy już od klasy II szkoły podstawowej.