Najzdolniejsze recytatorki
Nasze uczennice po raz kolejny pokazały swoje talenty recytatorskie podczas konkursu w Rzykach „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”. Emilia Talar otrzymała 1 miejsce. Nikola Kuźma i Dominika Dziedzic zajęły 2 miejsce. Do konkursu przygotowała dziewczyny pani Barbara Kolber. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.