Ognisko integracyjne klasy I a
Uczniowie klasy 1a wzięli udział w klasowym ognisku integracyjnym, które odbyło się w ogrodzie rodziców Adasia. Na miejscu przygotowano wiele atrakcji – piłki, bramki, trampolinę oraz bańki mydlane, z których dzieci chętnie korzystały Podczas spotkania nie zabrakło także poczęstunku – babcia Zosi upiekła pyszne rogaliki drożdżowe, a tata Adasia przygotował na grillu kiełbaski Dziękujemy rodzicom… Czytaj dalej »