Utalentowane recytatorki z Roczyn!
Uczennice z klasy 4a i 5a wzięły udział w gminnym konkursie recytatorskim „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”. Każda z uczennic zajęła miejsce na podium: I miejsce: Emila Talar i Nikola Kuźma II miejsce: Dominika Dziedzic i Oliwia Szczerbowska III miejsce: Laura Zator I Kamila Koczur Opiekunką dziewczynek była pani Barbara Kolber. Gratulujemy talentu i życzymy… Czytaj dalej »