Marsz
24 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu. Z tej okazji uczniowie klas 4a i 4c wzięli udział w wielkiej imprezie w hali sportowej przy ulicy 1 Maja w Andrychowie. Ubrani na niebiesko, trzymając w rękach niebieskie motyle przeszli ulicami miasta, by wesprzeć swą obecnością osoby autystyczne. Obejrzeli występy dzieci, wysłuchali pięknej przemowy i zatańczyli zumbę. Na koniec… Czytaj dalej »