Odblaskowo i modnie
Wraz z początkiem listopada coraz wcześniej robi się ciemno. Samorząd Uczniowski co prawda nie wydłuży dnia, ale może zachęcić do tego, by długie wieczory były bezpieczne. Dlatego jeszcze 27.10. na prośbę SU uczniowie naszej szkoły ubrali się w odblaski. Były kamizelki, opaski, zawieszki, a nawet migające światełka. Nieważne, że od tych intensywnych barw oczy bolały,… Czytaj dalej »