ODBLASKOWA SZKOŁA
Bądź widoczny, Bądź bezpieczny. W poniedziałek 9 października uczniowie klas 1-3 naszej szkoły spotkali się z asp. sztab. Rafałem Tlałką, policjantem, który przekazał naszym uczniom informacje o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Zachęcał wszystkie dzieci do noszenia przede wszystkim odblasków, które po zmroku ułatwiają dostrzeżenie poruszającej się osoby z dużej odległości. Przypominał również o… Czytaj dalej »