Ognisko integracyjne klasy I a

???? Uczniowie klasy 1a wzięli udział w klasowym ognisku integracyjnym, które odbyło się w ogrodzie rodziców Adasia.
⚽ Na miejscu przygotowano wiele atrakcji – piłki, bramki, trampolinę oraz bańki mydlane, z których dzieci chętnie korzystały ????‍♀️????
???? Podczas spotkania nie zabrakło także poczęstunku – babcia Zosi upiekła pyszne rogaliki drożdżowe, a tata Adasia przygotował na grillu kiełbaski ????
???? Dziękujemy rodzicom za serdeczne przyjęcie oraz przygotowanie poczęstunku. Dzieci były zachwycone wspólnie spędzonym czasem i licznymi atrakcjami ????