Wizyta pielęgniarki w przedszkolu

przez | 22 czerwca 2026

W ramach realizacji działań związanych z bezpieczeństwem i promocją zdrowia grupę „Misie” i grupę „Groszki” odwiedziła pani pielęgniarka, mama dziewczynki z grupy „Groszki”.

Opowiedziała nam, na czym polega zawód pielęgniarki i jakie są jej obowiązki. ????????????????????
Rozmawialiśmy o higienie osobistej, dbaniu o zdrowie oraz zdrowym odżywianiu. ????????????
 Dowiedzieliśmy się, jak ważne jest mycie rąk, aktywność fizyczna i spożywanie wartościowych posiłków. ????????????????????
Dzieci słuchały z dużym zaciekawieniem i chętnie odpowiadały na pytania. Aktywnie uczestniczyły w rozmowie, dzieliły się swoimi doświadczeniami oraz wykazały się dużą wiedzą na temat zdrowego stylu życia. Spotkanie było bardzo ciekawe, wartościowe i pouczające.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wizytę w naszym przedszkolu ❤️