12 czerwca (w piątek) kilkaset tysięcy dzieci i nastolatków z całej Polski czytało książki. W swoich bibliotekach, szkołach, przedszkolach, w parkach i na rynkach. Do akcji „Jak nie czytam, jak czytam” przystąpiła również nasza szkoła. Czytaliśmy w klasach i na podwórku. W tym roku wydarzenie to odbyło się pod hasłem „Starsi nie czytają. W młodych nadzieja”. Celem akcji jest budowanie pozytywnych skojarzeń związanych z czytaniem książek. Biblioteka szkolna serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji.
























