23 czerwca 2023 r. uczniowie klas I B i I C wybrali się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę do Centrum Ogrodniczego STUS w Targanicach.
Podczas żywej lekcji przyrody dzieci poznały pracę ogrodnika
, różne odmiany roślin
oraz zasady ich uprawy i pielęgnacji.
Dowiedziały się również, jak rozwija się roślina – od posadzenia nasionka
do pięknego wzrostu.
Na zakończenie uczniowie sami sadzili rośliny, rozwijając swoje umiejętności i pasję do przyrody.
Otrzymali także miłe upominki
dla swoich tatusiów
z okazji Dnia Ojca.
Miłym zakończeniem dnia były pyszne lody, które sprawiły dzieciom wiele radości.
Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom Centrum Ogrodniczego STUS za ciepłe przyjęcie
, miłą atmosferę
oraz cenną i ciekawą lekcję przyrody







