Wycieczka klasy 1c , 1b do Centrum Ogrodniczego STUS w Targanicach.

???????? 23 czerwca 2023 r. uczniowie klas I B i I C wybrali się na ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę do Centrum Ogrodniczego STUS w Targanicach. ????????????
???????? Podczas żywej lekcji przyrody dzieci poznały pracę ogrodnika ????‍????????‍????, różne odmiany roślin ???????????? oraz zasady ich uprawy i pielęgnacji. ????☀️ Dowiedziały się również, jak rozwija się roślina – od posadzenia nasionka ???? do pięknego wzrostu. ????????
???????? Na zakończenie uczniowie sami sadzili rośliny, rozwijając swoje umiejętności i pasję do przyrody. ???????? Otrzymali także miłe upominki ???? dla swoich tatusiów ???? z okazji Dnia Ojca. ????????
???????? Miłym zakończeniem dnia były pyszne lody, które sprawiły dzieciom wiele radości. ????????
???????? Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom Centrum Ogrodniczego STUS za ciepłe przyjęcie ????, miłą atmosferę ???? oraz cenną i ciekawą lekcję przyrody