Wyjazd klasy 6b na basen w Andrychowie
Dnia 23 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 6b uczestniczyli w wyjeździe na basen w Andrychowie.Celem wyjazdu była aktywność sportowa, integracja klasy oraz miłe spędzenie czasu po zakończeniu roku szkolnego.
Podczas pobytu na basenie uczniowie korzystali z atrakcji wodnych, doskonalili swoje umiejętności pływackieoraz świetnie się bawili.
Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i wspólnie spędzonych chwil.
Wycieczka przebiegła w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, a wszyscy wrócili zadowoleni oraz pełni pozytywnych wrażeń.





