Wyjazd klasy 6b na basen w Andrychowie

????‍♂️ Wyjazd klasy 6b na basen w Andrychowie ????‍♀️
Dnia 23 czerwca 2026 roku uczniowie klasy 6b uczestniczyli w wyjeździe na basen w Andrychowie. ???? Celem wyjazdu była aktywność sportowa, integracja klasy oraz miłe spędzenie czasu po zakończeniu roku szkolnego. ????
Podczas pobytu na basenie uczniowie korzystali z atrakcji wodnych, doskonalili swoje umiejętności pływackie ???? oraz świetnie się bawili. ???????? Nie zabrakło uśmiechów, dobrej zabawy i wspólnie spędzonych chwil. ????????
Wycieczka przebiegła w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze, a wszyscy wrócili zadowoleni oraz pełni pozytywnych wrażeń. ☀️????