,,ZAMIEŃ CHIPSY I LIZAKA NA TORT DLA CHOREGO DZIECIAKA”

przez | 8 czerwca 2021
Z okazji Dnia Dziecka w dniach 31 maj – 2 czerwca 2021r. odbyła się w naszej szkole akcja charytatywna na rzecz małych pacjentów Domowego Hospicjum  w Andrychowie, z którym współpracujemy już od 5 lat. Za pośrednictwem wychowawców zachęcaliśmy uczniów naszej szkoły pod wspomnianym hasłem do ofiarowania równowartości za paczkę chipsów lub lizaka na ufundowanie tortu dla chorych dzieci.  Hospicjum pomaga nieuleczalnie chorym pacjentom i ich rodzinom w walce o każdy dzień godnego życia. Pragniemy wspomnieć, że kiedy ogłaszaliśmy akcję, opieką hospicjum było objętych 13 dzieci – a w dniu wpłaty jest już 15 małych pacjentów. Jak zawsze, mogliśmy liczyć na Waszą szczodrość drodzy uczniowie i rodzice. Z wielką dumą ogłaszamy, że przekazaliśmy do stowarzyszenia w Wiśniowej, którego częścią jest nasze andrychowskie hospicjum, kwotę 1173 zł.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY – WARTO POMAGAĆ!!!
Szkolni wolontariusze, współpracownicy hospicjum