„Wadowickie Potyczki Czytelnicze”

przez | 5 maja 2022

W bieżącym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły   biorą udział w powiatowym konkursie czytelniczym dla klas I – III  „Wadowickie Potyczki Czytelnicze”.  Uczestnicy konkursu przez kilka miesięcy zdobywali sprawności czytelnicze rozwiązując testy ze znajomości przeczytanych książek.  21 kwietnia uczestnicy, którzy zdobyli 5 sprawności czytelniczych przystąpili do półfinału konkursu i pisali test konkursowy. Wszyscy uczestnicy etapu półfinałowego wykazali się dużą wiedzą i otrzymali Dyplomy Aktywnego Czytelnika oraz  nagrody książkowe. Nagrody wręczył pan dyrektor Andrzej Kojder, a tytuł Aktywnego Czytelnika otrzymali: Maria Graboń, Hubert Holcman, Tymoteusz Izbiński, Julia Kaczmarczyk, Franciszek Kliś, Kamila Koczur, Emilia Kruk, Natalia Kubaszek, Nikola Kuźma, Emilia Moskała, Kinga Rodak, Antoni Rzeszótko, Milena Słanek i Hanna Sławińska.
W finale konkursu naszą szkołę reprezentować będzie dwuosobowa drużyna : Julia Kaczmarczyk i Franciszek Kliś.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a finalistom życzymy powodzenia!