Nocny maraton filmowy

przez | 25 września 2022

Uczniowie klasy 8C postanowili sprawdzić jak wygląda nocą szkoła. W nocy z  23 na 24  września 2022 roku ósmoklasiści wraz z wychowawcą J. Kosar spotkali się o godzinie 20:00 w szkole.

 

Po pierwszych okrzykach zachwytu i radości przystąpiliśmy do przygotowania miejsca do spania. Naszą “sypialnią” i “salą kinową”  była sala nr 4a a jadalnią – korytarz ?.

Po przygotowaniu łóżek. Kiedy już wszyscy otulili się i zajęli miejsca na materacach rozpoczął się nasz klasowy maraton filmowy.

Pierwszy wybór padł na animację pod wymownym tytułem „To nie wypada” . Kolejne filmy pozostają jednak słodką tajemnicą klasy.

Tej nocy uczniowie i wychowawca przygotowali wiele atrakcji takich jak nocne podchody, zawody sportowe na sali gimnastycznej czy odprężające zabawy przy planszówkach.

W między czasie zamówiona pizza pomogła nabrać energii na dalsze zabawy i harce do rana.

Najwytrwalsi uczestnicy dotrwali do 7:00 w rano  a o 6:30 udaliśmy się na zewnątrz budynku szkoły oglądać wschód Słońca. O świcie również  zaczęliśmy porządkować salę, korytarz i udaliśmy się do domów. Mimo spartańskich warunków i bardzo małej dawki snu ósmoklasiści wracali do domu uśmiechnięci i zadowoleni.

.