Gminne finały w szachach drużynowych w naszej szkole

przez | 5 listopada 2022

4 listopada 2022 roku w hali sportowej naszej szkoły odbyły się gminne finały w szachach drużynowych, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci. W obydwu kategoriach wystartowało po sześć zespołów z gminy Andrychów. W kategorii ID naszą szkołę reprezentowali: Trojak Alicja, Wiśniewska Anna, Ćwiertnia Piotr i Szypuła Natalia, wyprzedzili oni zespół z Rzyk, a ulegli SP nr 2 czwarte miejsce, SP nr 5 trzecie miejsce, SP Sułkowice Łęg drugie miejsce i SP Brzezinka pierwsze miejsce. Wśród starszych zespół z Roczyn w składzie: Urbanowski Szymon, Wróbel Michał, Żukowski Tytus i Żugaj Natalia okazał się najlepszy, wyprzedzając Brzezinkę drugie miejsce, SP nr 4 trzecie, SP Bolęcinę czwarte, Sułkowice Łęg piąte i SP nr 2 szóste miejsce.

Gratulujemy!