Laureaci Gminnego Konkursu Ekologicznego

przez | 21 listopada 2022

Miło nam poinformować, że uczennice naszej szkoły został laureatkami tegorocznego Gminnego Konkursu Ekologicznego pod hasłem  ,,Czystym powietrzem oddychamy, śmieci nie spalamy”, który odbył się 16 listopada w Domu Kultury w Andrychowie. Organizatorem konkursu był Wydział Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie. W zmaganiach konkursowych o charakterze plastycznym wzięli udział uczniowie klas pierwszych. Natomiast uczennice kl.3a reprezentowały naszą szkołę rywalizując z rówieśnikami w teście wiedzy ekologicznej. I tak Oliwia Szczerbowska i Milena Słanek zdobyły II miejsce, a Maria Graboń otrzymała wyróżnienie. Fundatorem hojnych nagród dla uczestników był burmistrz Andrychowa. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.