ODBLASKOWA SZKOŁA

przez | 9 października 2023

Bądź widoczny,

Bądź bezpieczny.

W poniedziałek 9 października uczniowie klas 1-3 naszej szkoły spotkali się z asp. sztab. Rafałem Tlałką, policjantem, który przekazał naszym uczniom informacje o tym, jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Zachęcał wszystkie dzieci do noszenia przede wszystkim odblasków, które po zmroku ułatwiają dostrzeżenie poruszającej się osoby z dużej odległości. Przypominał również o zakładaniu kasków, ochraniaczy podczas aktywności (jazda na rowerze, hulajnodze), które mogą prowadzić do upadków. O korzyściach z noszenia odblasków mówił uczniom również zaproszony przez sponsora Tygrysek, który opowiedział pouczającą historię Tymoteusza z Odblaskowa. Dla |uważnie słuchających opowieści nagrody ufundowała Angelina Rajda- Tasior, właścicielka firmy Profil BHP.

Był czas na pytania, zdjęcia i chóralne JESTEM WIDOCZNY, JESTEM BEZPIECZNY!