Pomóżmy Przedszkolu nr 3 w Andrychowie

przez | 18 maja 2022

Poniżej zamieszczamy apel Pani Dyrektor Przedszkola nr 3 w Andrychowie z prośbą o wsparcie wspomnianej placówki w konkursie na fb.

Dzień dobry ,

Szanowni Państwo

Jako Przedszkole nr 3 w Andrychowie bierzemy udział w konkursie internetowym na stronie fb integracji sensorycznej. Mamy możliwość wygrania specjalistycznego sprzętu do terapii integracji sensorycznej na kwotę 17 tys. zł.  który usprawni rozwój  dzieci.

Jak Państwo zapewne wiedzą nasze przedszkole jest przedszkolem integracyjnym, do którego uczęszczają  m.in. dzieci niepełnosprawne oraz dzieci z różnorakimi  trudnościami z całej Gminy Andrychów. Jesteśmy jedyną taką  placówką publiczną na terenie Gminy. Poza tym organizujemy zajęcie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka od urodzenia do ukończenia edukacji przedszkolnej  dla dzieci  z naszej Gminy Andrychów ( ok. 65 dzieci)

Korzystając z uprzejmości Dyrektora Szkoły zwracamy się do Państwa z prośbą o lajki  bądź  serduszka pod ZDJĘCIEM PRZEDSZKOLA NR 3 oraz o udostępnianie informacji o konkursie Państwa znajomym, młodzieży i zachęcenie ich do udziału w konkursie na rzecz naszych dzieci.  Poniżej przesyłamy link do konkursu:

https://www.facebook.com/integracjasensoryczna.info/photos/a.1571992956350783/3083506201866110/

Ten mały gest może zmienić bardzo wiele. Każdy głos się liczy. Prosimy o pomoc całą społeczność szkolną. Głosowanie trwa do 15 czerwca 2022r

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ, RAZEM NAM SIĘ UDA a najwięcej zyskają dzieci.

Już teraz w naszym  i  w ich imieniu dziękujemy.

Z poważaniem Agnieszka Gwiżdż- Dyrektor Przedszkola Nr 3 w Andrychowie