Sukces naszych drużyn podczas Andrychowskiej Imprezy na Orientację

przez | 19 czerwca 2023

W piątkowe popołudnie i noc z piątku na sobotę, kiedy większość z nas odpoczywa po całym tygodniu, grupa turystyczna z naszej szkoły wzięła udział w finale tegorocznej edycji Andrychowskiej Imprezy na Orientację. W trudnym górskim terenie Beskidu Małego, w rejonie Potrójnej, uczniowie szukali punktów ukrytych w terenie. Podczas dziennego marszu na orientację drużyna Team Mieszka II w składzie: Magdalena Zaremba, Emilia Sordyl i Natalia Żugaj zajęła III miejsce. Prawdziwym wyzwaniem był natomiast marsz nocny, gdzie przy świetle latarek i w deszczu drużyna Team Mieszka uzyskała najlepszy wynik i zajęła I miejsce. W nagrodę otrzymała Puchar PTTK Ziemia Wadowicka dla Najlepszej Drużyny do lat 16. Skład drużyny: Magdalena Zaremba, Emilia Sordyl i Natalia Żugaj, Sandra Misiek i Natalia Karbowiak. Gratulujemy!