Dzień Edukacji Narodowej

przez | 16 października 2023

W tym roku w naszej szkole obchody Dnia Edukacji Narodowej przypadły na piątek 13.10. Część artystyczna wzięły na siebie: koło teatralne, grupa TIK-u i Samorząd Uczniowski. Dzięki zaangażowaniu wielu uczniów udało się nam otworzyć szkolne archiwum x.  – Dowiedzieliśmy się, że Pan Dyrektor od zawsze kochał garnitury, a jedna z Pań Dyrektor podobno lubi mocne brzmienie. Poznaliśmy też przeszłość naszych polonistek, matematyczek i m.in. Pani Pedagog. TiK dorobił do tego prezentację wzbogacona pierwszymi wprawkami dziennikarskimi uczniów. SU podziękował nauczycielom za wysiłek  życząc spełnienia marzeń. Wręczył tez nagrody (dyplomy i statuetki z naszej drukarki 3d) dla  nauczycieli z supermocami.  Uroczystość tę uświetnili wyjątkowi goście- emerytowani nauczyciele związani z naszą szkołą. Każdy pracownik  dostał breloczek wydrukowany na drukarce 3D z sali informatycznej i słoneczniki z pracowni artystycznej.